НУОУ

Новини та оголошення

Представники гуманітарного інституту Національного університеті оборони України імені Івана Черняховського 12 грудня 2018 року взяли участь у роботі круглого столу “Посилення демократичного контролю над Збройними Силами України” що проводився Координатором проектів ОБСЄ в Україні з представниками Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та Збройних Сил України.

Наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь в міжнародній конференції “Росія у дослідженнях ЦДР: основні підсумки та перспективи”, яка відбулась 14 грудня 2018 року в Дипломатичній академії України при МЗС України. Організатор заходу – громадська організація “Центр дослідження Росії”.

У сучасних умовах реформування та розвитку сектору безпеки і оборони держави все більше уваги приділяється проблемам підвищення рівня професіоналізації, стимулювання особистісного удосконалення, забезпечення особистісно-професійного зростання офіцерського корпусу. Існуючі виклики та загрози висувають нові, підвищені вимоги як до змісту та напрямів військово-професійної діяльності з урахуванням специфічних особливостей функціонування військової організації, так і особистісних характеристик офіцерів Збройних Сил України.

Відповідно до плану спортивних заходів університету на 2018 – 2019 навчальний рік розпочалися змагання з футзалу серед інститутів університету.

За підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія з 10 по 13 грудня 2018 року у м. Осло (Королівство Норвегія) представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського беруть участь у курсі підвищення кваліфікації з використання програмного продукту Adobe Captivate та розроблення електронних курсів дистанційного навчання.

У період з 11 по 12 грудня 2018 року викладачами кафедри підготовки миротворчого персоналу навчально-наукового центру міжнародної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із залученням представників управління ЦВС ГШ ЗСУ проводиться факультативний курс з "Основ цивільно-військового співробітництва" для слухачів другого курсу очної форми навчання університету.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на кафедрі стратегії національної безпеки та оборони під керівництвом начальника кафедри полковника Юрія Пунди відбулося проведення науково-практичного семінару за темою “Актуальні проблеми підвищення сумісності процесів, процедур та структури системи управління Збройними Силами з аналогічними системами збройних сил країн партнерів”.

У Національній академії внутрішніх справ 7 грудня 2018 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі” під час якої були обговорені актуальні питання щодо змін і доповнень до законодавства, рекомендації з практичного здійснення превентивних антикорупційних заходів, шляхів активізації протидії корупційній злочинності та питань підготовки кадрів відповідної спеціалізації з урахуванням положень міжнародно-правових документів і зарубіжного досвіду.

Щороку 1 трильйон доларів виплачується як хабарі, тоді як 2,6 трильйона доларів крадуть через корупційні схеми, у підсумку сума цих двох показників становить п’ять відсотків від світового ВВП. У країнах що розвиваються, фінансові втрати від корупції у десять разів перевищують надану програмну допомогу, відповідно до даних Програми розвитку ООН.

“7 грудня 2018 року представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником Центру полковником Павліковським А.К. взяли участь у засіданні круглого столу “Оборонні дослідження НАН України та питання впровадження результатів. Перспективи”.

7 грудня 2018 року наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь в круглому столі “Паспорт безпеки України 2018: національний та регіональний виміри”, який відбувся в Національному інституті стратегічних досліджень.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено курси підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань бойового застосування зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України

6 грудня 2018 року наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відвідали виставку-презентацію наукових та науково-технічних розробок установ НАН України, приурочену до 100-літнього ювілею Академії.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулись урочисті заходи з нагоди 27-ої річниці Збройних Сил України. Під час урочистостей зі словами подяки та найкращими побажання до особового складу університету звернулись: начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, народний депутат України Дмитро Андрієвський, Голова Соломянської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань, Голова Центрального Комітету профспілок Збройних Сил України Валерій Добровольський, представник Синоїдального управління військового духовенства України Української Православної церкви Отець Іван, Голова Ради ветеранів Соломянського району міста Києва генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 30 листопада 2018 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція “Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України”.

5 грудня на базі Центру забезпечення міжнародної діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України відповідно до програми навчальної дисципліни “Міжнародні відносини та зовнішня політика України” під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри стратегії національної безпеки та оборони проведене практичне заняття зі слухачами першого курсу оперативно-стратегічного рівня підготовки на тему: “Організація міжнародного співробітництва в Збройних Силах України”.

В Департаменті воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва відбувся семінар за тематикою “Оборонна економіка. Фінанси”.

У період з 10 листопада по 1 грудня 2018 року на базі Національного університету фізичної виховання і спорту України проводились змагання з футзалу за програмою ХХI Спартакіади серед працівників Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

У Науково-дослідному центрі ракетних військ і артилерії м. Суми відбулася науково-технічна конференція “Розвиток ракетних військ і артилерії – вимога сучасності”, в якій прийняли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: начальник кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) полковник Трофімов Ігор Віталійович і доцент кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) працівник ЗС України Ліпський Анатолій Григорович.

Сторінка 1 з 42