НУОУ

В університеті проведено методичне заняття з питань використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі Рекомендовані

Днями в університеті проведене методичне заняття з питань використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі. Заняття було проведене на базі багатофункціональної спеціалізованої аудиторії кафедри технічного забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики.

В ході заходу були розглянуті питання використання при проведенні навчальних занять ресурсів дистанційного навчання, електронної бібліотеки, навчальної автоматизованої системи управління та системи імітаційного моделювання.

Крім того, учасники заняття ознайомились з можливостями нових технічних засобів навчання, які надійшли на оснащення університету наприкінці минулого року.

Створення багатофункціональних спеціалізованих аудиторій є пріоритетом діяльності університету в контексті розвитку навчальної матеріально-технічної бази.

Протягом 2018 року проводилося обладнання п’яти таких аудиторій загальною місткістю 78 автоматизованих робочих місць. Усі АРМ об’єднані в мережу та передбачають використання ресурсів як із внутрішньої освітньої мережі університету, так і з мережі Інтернет.