Архів новин

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

НУОУ

Конференції

Міжнародний форум інновацій INNOVATION MARKET

Представники університету прийняли участь Міжнародному форумі інновацій INNOVATION MARKET, який відбувся 21-23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

Фахівці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського узагальнили досвід підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичний семінар за темою: “Актуальні проблеми підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах”.

Представники університету взяли участь у дискурсі соціокультурної взаємодії

Днями у м. Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція “Діалог культур та релігій у глобальному світі”, організаторами якої виступили Міністерство культури України, Український центр діалогу та комунікацій, Дохійський міжнародний центр міжрелігійного діалогу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Наукові дослідження університету з питань розвитку інформаційних технологій

19 жовтня 2017 року в центрі воєнно-стратегічних досліджень відбувся науково-практичний семінар “Актуальні питання управління проектами інформатизації у сфері безпеки і оборони”.

Представники університету взяли участь в обговоренні проблемних питань IV Всеукраїнської науково-практичної конференції

Представники університету взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою “Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи”, яка проводилась на базі Військової академії в місті Одеса із залученням представників провідних науково-дослідних, наукових установ, організацій та вищих військових навчальних закладів.